A-Royal Halı’da birbirinden göz alıcı yüzlerce farklı tasarım var

Evinizde zevkle ve mutlu bir şekilde oturmak için; evinizin dekorasyonunun ayrılmaz tamamlayıcı bir unsurudur Royal halılar. Köklü bir geçmişe sahip olan tasarım ekibimizce dünyadaki trendler ve tarzlar takip edilmek suretiyle, halının kullanım yeride düşünülerek renk, desen, materyal özellikleri özel olarak değerlendirilerek tasarlanır. Tüm bu sebeplerden dolayı Royal Halı’da her tarza, her zevke ve her eve uygun bir halı mutlaka vardır.


B- Royal Halı, her zaman ilklere imza atıyor...

Kuruluşundan itibaren sektörde ilklerin öncüsü olma özelliğini güçlü ARGE yapısı ve ekibinden almaktadır Royal Halı. Zaman zaman piyasa araştırmaları yaparak sizlerin halıdan beklentilerinizi öğrenerek konu üzerine yoğunlaşılarak çözüm üretme yönüne gitmektedir. Tüm ARGE çalışmalarımızda çevreye ve insana önem vererek konuya hassasiyet göstermektedir. Özellikle selülozik yapıdaki materyallerimizde ormanlar bozulmadan endüstriyel ormanlardan elde edilen hammadde ile yapılan ürünler tercih edilmektedir. Halı boya ve terbiye bölümüzde sizlere nerdeyse yarı el halısı diyebileceğimiz spesifik ürünler yapmaktayız.


C- Etik değerler içinde çalışma ve size en doğru ürünü göndermek birinci önceliğimizdir.

Kalite kontrol ekibimiz ve kalite yönetim sistemimiz ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Kalite kontrol ekibimiz gün boyu çıkan tüm ürünlerin kontrollerini yaparak sizlere göndermektedir. Ürün ile ilgili herhangi bir sorun olduğu zaman şikayetlerinizi en hızlı şekilde alıp çözümleyebilmek için, müşteri hizmetlerimiz ve buna bağlı olarak çağrı merkezimiz hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetlerimizi ve yaptığımız işleri kalite standartları içinde yapmaktayız ve bunun içinde tüm bunlar için belgelerimiz mevcuttur. İSO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ, İSO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ, İSO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ, İSO 45001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ, BSCI İŞ SOSYAL UYGUNLUĞU BELGESİ Kullandığımız materyallerin yada yaptığımız ürünün çevre ve insan için zararlı olmadığına dair OEKOTEX 100 belgelerimiz mevcuttur.Tüm bunlar çalışma ve üretimde kaliteyi ön planda tuttuğumuzun önemli göstergeleriidir. Ayrıca etik değerler içerisinde çalıştığımızı ve firmamızı sosyal uygunluğa sahip olduğunu gösterir SEDEX belgesi(sosyal uygunluk belgesi) bulunmaktadır.


D-Royal Halı Halıngüvende özelliği ile halınız 1 yıl koruma altındadır.

Halıda Halıngüvende özelliği Türkiye'de ve dünyada bir ilktir. Royal Halı'nın tüm güncel koleksiyonları Halıngüvende kapsamı dahilinde tüm kullanıcı hatalarına, yangına, su baskınlarına, kesilmelere, çıkmayan lekelere hatta çalınmaya karşı 1 yıl korumalıdır. Bu tür durumlarda kazaya maruz kalan halınız aynı desen ve ebattaki birebir aynı halı ile değiştirilmektedir.