GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

Merhaba,

Öncelikle Royal Halı’nın Türkiye’nin sektöründe en önemli markası olduğunun bilincindeyiz. Her yıl bir önceki yıla göre mevcut marka değerini ve bilinirliğini arttırmak, özellikle yurtdışı piyasalarda da konumumuzu güçlendirmek birincil amacımız olacaktır.

2020 yılının başı itibariyle devraldığımız görevimizin temel misyonu, şirketlerimizde istihdamı arttırmak, yurtiçi ve dışı satış ağımızı güçlendirmek, finansal disiplin ve doğru risk yönetimi ile karlılığımızı geliştirmek olacaktır.

Bu misyona ulaşmak için şirketlerimizde yer alan yüksek kalifikasyona ve ortalama 10 yıllık tecrübeye sahip insan kaynağımız, en önemli temelimiz olacaktır.

Royal Halı, Atlas Halı, Pierre Cardin Halı ve Studio markalarımıza ait ürünlerimizi, yüksek kaliteleri ve inovatif farklılıkları ile tüketicilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Tansel TULA
Royal Halı Genel Müdürü


Tansel TULA Hakkında 

1969 yılında İstanbul’da doğan Tansel Tula, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.

1988 yılında iş hayatına atılmış; yatırım teşvik müşavirliği, inşaat ve mobilya şirketlerinde çalışmıştır.

1992 yılından 2017 yılına kadar toplam 25 yıl çeşitli yerel ve uluslararası bankalarda önce müfettiş, sonrasında ise şube ve genel müdürlük birimlerinde yöneticilik yapmıştır.

2017 yılında bankacılık kariyerini sona erdiren Tula, 2020 yılı başında Royal Halı’ya katılana kadar yurtiçi ve dışı çeşitli firmalarda finansal danışmanlık görevi üstlenmiştir.

Evli ve bir çocuğu bulunan Tula, İngilizce bilmekte olup, SPK ileri düzey, türev araçlar ve kurumsal yönetim sertifikalarına sahiptir.